فن ماینر 14×14 سانتی متر 6100 دور در دقیقه

 

معمولا سیستم خنک کننده دستگاه های استخراج ارز دیجیتال فن می باشد. البته در برخی دستگاه ها از سیستم غوطه ور در مایع نیز استفاده می شود که مزایا خاص خود را دارد. فن از سه جز موتور الکتریکی ، قاب و پره تشکیل می گردد. و با توجه به استاندارد طراحی دارای ابعاد مشخص و ولتاژ مصرفی معین می باشد.

فن بسته به نوع طراحی دارای مشخصات مربوط به خود می باشد از قبیل RPM دور بر دقیقه ، ابعاد ، وزن ، ولتاژ ورودی، توان مصرفی و پارامتر امید به زندگی.

 

قیمت : 2.350.000 تومان

 

 

 

این پارامتر با یک عدد بیان می گردد. و نشان دهنده عمر مفید یک فن می باشد. قطعاتی که به صورت مداوم در حال کار می باشند در معرض استهلاک قرار می گیرند. و به مرور زمان کارایی آن ها کم می شود یا  مختل میگردد.برای مثال وقتی گفته میشود پارامتر امید به زندگی یک فن 35000 هزار ساعت است یعنی این فن در زمان تعیین شده مطابق با مشخصات  فنی  عملکرد مطلوبی دارد. و بعد از گذشت این زمان احتمال خرابی آن بالا می رود این امکان نیز وجود دارد که فن برای شما بیشتر از پارامتر امید به زندگی کار کند. هدف از ارائه این پارامتر در واقع کاهش خسارت به سیستم میباشد که شما در وقت معین اقدام به تعویض فن کنید تا دچار مخاطرات بعد از خرابی فن نگردید مثل بالا رفتن دمای برد الکترونیکی و خرابی آن.

Published on  September 5th, 2019

© 2020 - فروشگاه اینترنتی طلا کالا
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی طلا‌کالا فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت محفوظ می‌باشد.

طراحی و پیاده سازی : گروه رایانه پرداز سپهر www.Rp-Sepehr.Ir